Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bernard Buffet
1928 - 1999
Fancy dress
Litho uit 1967
gedrukt door Ferdinand Mourlot , Paris
op mat ruw papier
afmetingen beeld 22,5 x 17,0 cm
in goede staat
wordt geleverd in een passepartout formaat 30,0 x 40,0 cm van Museumqualiteit
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald alleen 1x de verzendkosten
Expédition | |