Mohammed Quraish - Fliegen III
Aristide Maillol - 1930 – Original-Holzschnitt auf Papier – 4 Studien – mit Bleistift signiert
Eric Visser - Abstrakte Komposition - Radierung, gerahmt
Joan Gardy Artigas - Farblitho AFRIKA Handsigniert von 1986
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Christo & Jeanne - Claude
project for Graetwer Miami / Biscayne Bay
Surrounded Islands 1980-83
multiple KPK handgesigneerd
foto Wolfgang Volz
uitgever KPK , Bendikt Taschen Verlag Gmbh . 1998
afmetingen beeld ca. 15,6 x 10,8 cm
in een nieuw passepartout van Museumqualiteit formaat 24,0 x 30,0 cm
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )worden, u betaald dan alleen 1x de hoogste verzendkosten.