Aristide Maillol - 1930 - gravure sur bois originale sur papier - 4 études - signée au crayon
Eric Visser - Composition abstraite - Gravure, Encadrée
Joan Gardy Artigas - Litho couleur AFRIQUE Signée à la main de 1986
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Christo & Jeanne - Claude
project for Graetwer Miami / Biscayne Bay
Surrounded Islands 1980-83
multiple KPK handgesigneerd
foto Wolfgang Volz
uitgever KPK , Bendikt Taschen Verlag Gmbh . 1998
afmetingen beeld ca. 15,6 x 10,8 cm
in een nieuw passepartout van Museumqualiteit formaat 24,0 x 30,0 cm
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )worden, u betaald dan alleen 1x de hoogste verzendkosten.
Expédition | |