Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Claude Mars
Bloemenbouquet II
kleurlithografie
handgesigneerd en genummerd
oplage 35
in goede staat
afmetingen blad 30,0 x 45,0 cm
afmetingen beeld 25,0 x 39,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL.) zijn voor de koper