Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
Benjamin Vautier - Introspection Truth Art & Sex
Ronald Tolman - Ets, Figuren bij kaarslicht - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Claude Mars
Bloemenbouquet II
kleurlithografie
handgesigneerd en genummerd
oplage 35
in goede staat
afmetingen blad 30,0 x 45,0 cm
afmetingen beeld 25,0 x 39,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL.) zijn voor de koper