Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote zeefdruk van Corneille uit 1993. Ingelijst in een aluminium lijst, zonder glas.
Romeins genummerd.
Kunstenaar: Corneille
Gesigneerd: r.o. Corneille '93
Genummerd: L/L
Afm.zeefdruk: 120x90 cm
Afm.incl.lijst: 125x95 cm
Lijst zonder glas. Zeefdruk in uitstekende staat.
Galeriewaarde € 1500,-
Graag ophalen.