Technik | Ölgemälde |
Träger | Panel |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 25 x 18 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Corrie van Oorschot
Zeer pasteus kleurig expressionistisch bloemstilleven van vermaarde Brabantse kunstenaar. Perfect gelijst. Alles in topconditie. Aantrekkelijk modern schilderij. Maat lijst: 48x38 cm , Maat werk 25x18 cm. Wordt aangetekend verzonden of gratis afhalen in Heemstede.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||