Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corrie van Oorschot
Zeer pasteus kleurig expressionistisch bloemstilleven van vermaarde Brabantse kunstenaar. Perfect gelijst. Alles in topconditie. Aantrekkelijk modern schilderij. Maat lijst: 48x38 cm , Maat werk 25x18 cm. Wordt aangetekend verzonden of gratis afhalen in Heemstede.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.