Francois Le Vaillant - Die Tocard-Nr. 9
Gerhard Rühm - i am (not here)! Skulptur
Gaston Hoffmann - Für große Krankheiten gibt es großartige Heilmittel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Werk van de Britse kunstenares Dawn Matthews (1952)
Titel: Late Spring
Jaar: 1982
Techniek: 4 kleuren zeefdruk
Afmeting afbeelding: 33x40 op 50x65 cm
Oplage: 50 ex.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd
Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 9, pagina 21
( f 240,00 ongeveer 109 euro)
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten: