Milan Sara - "Akt pod vodou" editie 10 - handgesigneerd
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van de Britse kunstenares Dawn Matthews (1952)
Titel: Late Spring
Jaar: 1982
Techniek: 4 kleuren zeefdruk
Afmeting afbeelding: 33x40 op 50x65 cm
Oplage: 50 ex.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd
Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 9, pagina 21
( f 240,00 ongeveer 109 euro)
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten: