Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT
Marc Kuyper - Weißes Licht/ Innenlandschaften
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze grote houtsnede van Dirk Nijland dateert van 1925. Het werk is afgebeeld in het standaardboek over Nijland van Marijo Ariëns-Volker onder de titel "Golvenspel ".
Titel : Hollandsche Riviermonding
Jaartal : 1925
Afmeting: 32 x 62 cm beeldformaat
Gesigneerd: gesigneerd r.o. in potlood. Voorts l.o Handdruk en m.o. Hollandsche Riviermonding in potlood
Ingelijst: niet ingelijst. Opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie: uitstekende conditie
Het werk wordt volledig gegarandeerd op vermelde conditie en authenticiteit.
Verzending is mogelijk. Verzendkosten 6.75 euro.