Philippe Halsman - Dossier "MARILYN" (3 photographies) - signé - édition à 250 exemplaires - RARE
Marc Kuyper - Lumière blanche/ paysages intérieurs
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Deze grote houtsnede van Dirk Nijland dateert van 1925. Het werk is afgebeeld in het standaardboek over Nijland van Marijo Ariëns-Volker onder de titel "Golvenspel ".
Titel : Hollandsche Riviermonding
Jaartal : 1925
Afmeting: 32 x 62 cm beeldformaat
Gesigneerd: gesigneerd r.o. in potlood. Voorts l.o Handdruk en m.o. Hollandsche Riviermonding in potlood
Ingelijst: niet ingelijst. Opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie: uitstekende conditie
Het werk wordt volledig gegarandeerd op vermelde conditie en authenticiteit.
Verzending is mogelijk. Verzendkosten 6.75 euro.
Expédition | |