Orrefors - Koch aus wunderschönem Kristall
Jahr | 1979 |
Technik | Gemischte Technik |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 24 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 18 x 24 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Henkes groeide op in Rotterdam-Katendrecht, waar hij vrijwel zijn hele leven woonde en werkte, en was voor de Tweede Wereldoorlog lid van de kunstenaarsgroep R33. Na de oorlog had hij diverse tentoonstellingen, onder meer in Museum Boijmans Van Beuningen.
Hij koos zijn motieven uit de wereld om zich heen: de mensen en het havenbedrijf, portretten, stillevens, landschappen, de verwoestingen in de Rotterdamse haven, naaktstudies, en hij vervulde een twintigtal monumentale opdrachten.
Bij testament liet hij zijn atelier-collectie van schilderijen en duizenden werken op papier na aan de staat.
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Zie foto | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda of amsterdam, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.