Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst - Verkocht

Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Dolf Henkes - Gemengde Techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Dolf Henkes
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1979
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Henkes groeide op in Rotterdam-Katendrecht, waar hij vrijwel zijn hele leven woonde en werkte, en was voor de Tweede Wereldoorlog lid van de kunstenaarsgroep R33. Na de oorlog had hij diverse tentoonstellingen, onder meer in Museum Boijmans Van Beuningen.

Hij koos zijn motieven uit de wereld om zich heen: de mensen en het havenbedrijf, portretten, stillevens, landschappen, de verwoestingen in de Rotterdamse haven, naaktstudies, en hij vervulde een twintigtal monumentale opdrachten.

Bij testament liet hij zijn atelier-collectie van schilderijen en duizenden werken op papier na aan de staat.

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

JC 305 Dolf Henkes "60 J"  Gemengde techniek 1979 18 x 24 cm

Zie foto
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Dolf Henkes

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
505 verkochte items
Alle items (17)
24 cm
18 cm
24 cm
18 cm