Zeitraum | 1900 bis 1944 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden. Het moet weg want het is te groot voor mijn eigen huis daarom nu voor een absolute bodemprijs!
Prachtig, groot, werk van de bijna vergeten “Amsterdamse Limburger” Frans Nols. Olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd (‘56), in eenvoudige houten lijst. Werk is in redelijk goede conditie, wel hier en daar wat krasjes die niettemin goed te restaureren zijn. Dit is denk ik een werk dat niet zou misstaan in een Limburgs museum of ander openbaar gebouw.
Afmetingen: 132cm x 106cm (incl. lijst), 130cm x 104cm (paneel)
Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen vanwege de grootte en het gewicht van het werk. Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.