Mr. Strange - Tanzen auf der Straße
Anton Geerlings - Blaustein „nackt“ -
Jackson Pollock - "Lavendel Mist" - Ausstellungsplakate - National Gallery of Art - (XXL)
Cees Tromp - Leiden, Rathausturm
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Lithografie in kleur.
Titel; Promenade au jardin.
Afmetingen 56 x 37 cm.
Gesigneerd rechtsonder, genummerd 1/50 linksonder
Conditie vrijwel mintstaat!