Jan Dibbets - Farboffsetlitho. Plakatausstellung 1975/76 (selten)
Jopie Huisman - Farb-Giclée-BRUSTSTREIFEN auf BLAUER TÜR
Jasper Banen - Hinter den Gedanken
Karel Appel - Farblithographie HAPPY CAT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
Handgesigneerd en genummerd
Oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 69,0 x 88,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 15,00