Rene Brone - Farbsiebdruck DE GOLFER Handsigniert.
Max Bill - Farbsiebdruck GEOMETRIE in FARBE
Mr. Strange - Tanzen auf der Straße
Anton Geerlings - Blaustein „nackt“ -
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Provenze
kleurlithografie op Büttenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 180
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald dan slechts 1x verzendkosten