Bruno Bruni - Lithographie offset couleur FIORE Signée à la main
Charles Bragg - ETS : LE COUPLE PARFAIT/TROU 18
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Martin van Wordragen - Passager du train : huile sur toile
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Provenze
kleurlithografie op Büttenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 180
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald dan slechts 1x verzendkosten
Expédition | |