Charles Bragg - ETS: DAS PERFEKTE PAAR/LOCH 18
Werner Berges - Farbsiebdruck GIRL von 1980
Martin van Wordragen - Zugpassagier: Öl auf Leinwand
Jim Dine - Farboffsetlitho. HERZ-Plakat von 1983 (selten)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
Symphonie en Bleu IV
original kleurenlitho
met potlood handgesigneerd en genummerd
oplage 150
papier Arches
in mint condition
afmetingen blad 53,0 x 38,0 cm
afmetingen beeld 39,0 x 29,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00