Jef Diederen - Schöner Kopf, Lithographie
Leentje Linders - Farbradierung, Apollo Thirteen 2 – gerahmt
Jan van Rijsewijk - Das Haager Gefängnistor
Marius Janssen - Rotterdamer Flaggschiff
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets door Gerrit van der Hoef, een van de grondleggers van de Bergense School
Voorstelling van een vogelverschrikker, boer en paard op achtergrond
Losbladig, beeldmaat 14x9, bladmaat 25x14
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'GvanderHoef' en '1940
Gemonogrammeerd l.o. 'GH'
Authenticiteit volledig gegarandeerd