Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets door Gerrit van der Hoef, een van de grondleggers van de Bergense School
Voorstelling van een vogelverschrikker, boer en paard op achtergrond
Losbladig, beeldmaat 14x9, bladmaat 25x14
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'GvanderHoef' en '1940
Gemonogrammeerd l.o. 'GH'
Authenticiteit volledig gegarandeerd