5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
TechniekKeramiek
Afmetingen100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.300
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 35!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Charles Eyck - Jardin du Luxembourg, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Jardin du Luxembourg, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Arc du Carrousel, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands Zeegse - Drente
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johan Conrad Greive - Uitrukkende brandweer op het Weesperplein kopen? Bied vanaf 50!
Johan Conrad Greive (1837-1891) Nederlands Uitrukkende brandweer op het Weesperplein
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen12.5 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
C.L. Dake - strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag kopen? Bied vanaf 50!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
TechniekEts
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Willy Sluiter - Jan Toorop kopen? Bied vanaf 90!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Jan Toorop
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 90
Charles Eyck - Patio, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Patio, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Willem Roelofs (jr.) - Boeket kopen? Bied vanaf 50!
Willem Roelofs (jr.) (1874-1940) Nederlands Boeket
TechniekLitho
Afmetingen57.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Roger Chailloux - Vrije Val kopen? Bied vanaf 20!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Vrije Val
TechniekEts
Afmetingen87.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Co Westerik - Raaf met hond kopen? Bied vanaf 100!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Raaf met hond
TechniekLitho
Afmetingen88 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jan Hillebrand Wijsmuller - Landschap; huizen aan de rivier. kopen? Bied vanaf 120!
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Nederlands Landschap; huizen aan de rivier.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 190!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Frans Everbag - Brouwersgracht hoek Prinsengracht kopen? Bied vanaf 35!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Brouwersgracht hoek Prinsengracht
TechniekEts
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Poortenaar - De Rode Hoed Amsterdam kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands De Rode Hoed Amsterdam
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.3 x 42.3 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 49
Ton Albers - Ouderkerk kopen? Bied vanaf 50!
Ton Albers (1923) Nederlands Ouderkerk
TechniekLitho
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Philip Wiesman - Digitalis kopen? Bied vanaf 50!
Philip Wiesman (1946) Nederlands Digitalis
TechniekEts
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND" kopen? Bied vanaf 10!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
TechniekTijdschrift
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
€ 10
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Philip Zilcken - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theodoor Heynes - Olieverf op doek, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands Olieverf op doek, Boom - Ingelijst
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150