Ohrringe aus 14-karätigem Bicolor-Gold mit Diamant 0,40 ct
Philippe Halsman - Mappe "MARILYN" (3 Fotos) - Edition 250-signiert-nummeriert - RARITÄT
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Anhänger aus 14-karätigem Rotgold mit Diamant im Brillantschliff von 0,15 ct
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gustav Klimt
1862 - 1918
"Amalie Zuckerkandl"
Antiquarische Lithographie naar de tekening van Gustav Klimt
omstreeks 1917/1918, uitgever Gustav Glück 1922
Drukgesigneerd
-geen latere Reproductie-
Dit 93 jaar oude blad is in perfecte staat
Afmetingen blad: +/- 12 x 18 cm.
Afmetingen beeld (in passepartout): +/- 11 x 17 cm
Wordt geleverd in een nieuw passepartout van 24 x 30 cm.