14k bicolour gouden oorbellen met diamant 0.40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
14k rood gouden hanger met briljant geslepen diamant 0.15 ct
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gustav Klimt
1862 - 1918
"Amalie Zuckerkandl"
Antiquarische Lithographie naar de tekening van Gustav Klimt
omstreeks 1917/1918, uitgever Gustav Glück 1922
Drukgesigneerd
-geen latere Reproductie-
Dit 93 jaar oude blad is in perfecte staat
Afmetingen blad: +/- 12 x 18 cm.
Afmetingen beeld (in passepartout): +/- 11 x 17 cm
Wordt geleverd in een nieuw passepartout van 24 x 30 cm.