3. items
  5. Land

Oostenrijk Oostenrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oostenrijks.

Simon & Bruno - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Simon & Bruno Oostenrijks Zonder titel
Afmetingen 53 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Gerhard Rühm - i am (not here)! Skulptur kopen? Bied vanaf 440!
Gerhard Rühm (1930) Oostenrijks ik ben (niet hier)! Skulptur
Techniek Hout
Afmetingen 21 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 440
Theo Braun - 2 EISENÄTZUNGEN , 1961 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Theo Braun (1922-2006) Oostenrijks 2 IJZERETSEN, gesigneerd in 1961.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Arnulf Rainer - handsigniert - Galerie Hartmann München 1967 kopen? Bied vanaf 500!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks handgesigneerd - Galerie Hartmann München 1967
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 800
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 450!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 450
Hermann Nitsch - Editions Box, Eindhoven 1983, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 730!
Hermann Nitsch (1938-2022) Oostenrijks Editions Box, Eindhoven 1983, gesigneerd en genummerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 12.5 x 17.4 x 2.2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 730
Willi Kopf - Pentekening - 1986 kopen? Bied vanaf 275!
Willi Kopf (1949) Oostenrijks Pentekening - 1986
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Simon & Bruno - Incognito and let them believe you are the bird. Fly! kopen? Bied vanaf 38!
Simon & Bruno Oostenrijks Incognito and let them believe you are the bird. Fly!
Afmetingen 53 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Ernst Fuchs - DELILA MIT DEM DAGON , 1963 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans ZONDER TITEL ondertekend.
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Ernst Juch - 19e Eeuw - Oostenrijk - olieverf op doek "wilde pioenroos" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 78!
Ernst Juch (1838-1909) Oostenrijks 19e Eeuw - Oostenrijk - olieverf op doek "wilde pioenroos" - gesigneerd
Afmetingen 41.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 78
Ernst Fuchs - Giclee op linnen kopen? Bied vanaf 80!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Giclee op linnen
Techniek Giclée
Afmetingen 39 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 80
Horst Mundschitz - Naakt voor open venster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Naakt voor open venster, zeefdruk
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Robert Zeppel-Sperl - Kleurenlitho - 1971 kopen? Bied vanaf 175!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Kleurenlitho - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Isabella Ritschl - Ölgemälde - handsigniert kopen? Bied vanaf 200!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Schilderij - handgesigneerd
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Ernst Fuchs - Jezus kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Jezus
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Theo Braun - 4 WERKE ( EISENRADIERUNG - LITHO ) kopen? Bied vanaf 200!
Theo Braun (1922-2006) Oostenrijks 4 WERKEN (IJZERETSEN - LITHO)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk MIJN RODE AUTO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Franz Basdera (1948) Oostenrijks Kleurenzeefdruk MIJN RODE AUTO Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Julius Paul Junghanns - Farmer On His Way Home kopen? Bied vanaf 50!
Julius Paul Junghanns (1876-1958) Oostenrijks Farmer On His Way Home
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gunther Kraus - Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Gunther Kraus (1930-1988) Oostenrijks Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Oskar Kokoschka - Dionysus kopen? Bied vanaf 100!
Oskar Kokoschka (1886-1980) Oostenrijks Engels Dionysus
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Ingrid Glas - Bark vaas kopen? Bied vanaf 60!
Ingrid Glas (1960-1979) Duits Oostenrijks Bark vaas
Afmetingen 14 x 9 cm (h x b)
Gewicht 970 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Emil Pottner - Hahn und Adler / Der neue Kämpe. Original-Lithographie 1915 kopen? Bied vanaf 50!
Emil Pottner (1872-1942) Duits Oostenrijks De nieuwe vechter. Originele litho 1915
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 32 cm (h x b)
€ 50
Ludwig Lutz Ehrenberger - Die Kunst des Verführens kopen? Bied vanaf 30!
Ludwig Lutz Ehrenberger (1878-1950) Oostenrijks De kunst van het verleiden
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
€ 30
Karl Korab - Landschaft kopen? Bied vanaf 60!
Karl Korab (1937) Oostenrijks Landschap
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
Techniek C-Print
Afmetingen 85 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Raoul Hausmann - "DADA" aus Dada Tresor, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 245!
Raoul Hausmann (1886-1971) Frans Tsjechisch Oostenrijks Duits "DADA" van Dada Tresor, gesigneerd en genummerd
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Ernst Fuchs - Blumenstillleben kopen? Bied vanaf 200!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Bloemstilleven
Techniek Giclée
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 200
Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "from the back" gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "from the back" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Ingrid Glas - Ribbenvaas kopen? Bied vanaf 75!
Ingrid Glas (1960-1979) Duits Oostenrijks Ribbenvaas
Afmetingen 72 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Alfred Kubin - Stadsgezicht met aanvallende slangen kopen? Bied vanaf 80!
Alfred Kubin (1877-1959) Oostenrijks Stadsgezicht met aanvallende slangen
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Arnulf Rainer - THE BONDAGE SERIES Nr.020 kopen? Bied vanaf 500!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks THE BONDAGE SERIES Nr.020
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
€ 500
Rudolf Schwaiger - Kleine Hockende kopen? Bied vanaf 229!
Rudolf Schwaiger (1924-1979) Oostenrijks Kleine krakers
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 60 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Hermann Nitsch - UNDER MY SKIN, 130.ACTION Nr.04 kopen? Bied vanaf 500!
Hermann Nitsch (1938-2022) Oostenrijks UNDER MY SKIN, 130.ACTION Nr.04
Techniek C-Print
Afmetingen 33 x 55 cm (h x b)
€ 500
Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Hermann Nitsch - PFINGSTAKTION Aktion n. 96 – San Martino-Gärten in Neapel kopen? Bied vanaf 500!
Hermann Nitsch (1938-2022) Oostenrijks PFINGSTAKTION Actie n. 96 – San Martino-tuinen in Napels
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Techniek C-Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Techniek C-Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Techniek C-Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Alfred Hrdlicka - " AKTE HRDLICKA " mit Selbstportrait 1988 signiert kopen? Bied vanaf 120!
Alfred Hrdlicka (1928-2009) Duits Oostenrijks VAN ROBESPIERRE tot HITLER. "Marat en CHARLOTTE"
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Arnulf Rainer - UNFINISHD INTO DEATH - Genummerde cassette met boek + CD + ingelijste print kopen? Bied vanaf 240!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks UNFINISHD INTO DEATH - Genummerde cassette met boek + CD + ingelijste print
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 24 x 24 x 6.5 cm (h x b x d)
€ 240
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.900
Hermann Nitsch - UNDER MY SKIN, 130.ACTION Nr.012 kopen? Bied vanaf 500!
Hermann Nitsch (1938-2022) Oostenrijks UNDER MY SKIN, 130.ACTION Nr.012
Techniek C-Print
Afmetingen 33 x 55 cm (h x b)
€ 500
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 500
Emma Bormann - Am Bosporus kopen? Bied vanaf 50!
Emma Bormann (1887-1974) Oostenrijks Aan de Bosporus
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Arnulf Rainer - THE ANGELS SERIES Nr.020 kopen? Bied vanaf 500!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks THE ANGELS SERIES Nr.020
Techniek C-Print
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
€ 500
Arnulf Rainer - 4 PLAKATE 90er Jahre kopen? Bied vanaf 150!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks 4 POSTERS uit de jaren 90snnnnnn
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 59 cm (h x b)
€ 150