Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Fotografie, signiert
Helene Briels - Eine spannende Tour 7/12
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1964 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 45 x 54 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 5/10 |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Egale verkleuring van eerdere inlijsting. Wat licht papierverlies onderaan het blad, zie foto 3 en 4. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.