14k rosé gouden collier - 45 cm lang
Marlies Noordkamp-Drummen - 16 bronzen beeldjes, beroepen
Antiquarisch boek - Requerdo de Sevilla Almela Fotografo
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/10 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Egale verkleuring van eerdere inlijsting. Wat licht papierverlies onderaan het blad, zie foto 3 en 4. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.