Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
HAN van MEEGEREN
PAUW
ART DECO LITHO IN DE MAAT 28 X 68 CM
Gesigneerd onder in de plaat H v Meegeren
In de orginele art deco lijst in de maat 43 x 86 cm
Litho en lijst in uitstekende orginele staat
ZO UIT INBOEDEL
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND