Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
HAN van MEEGEREN
PAUW
ART DECO LITHO IN DE MAAT 28 X 68 CM
Gesigneerd onder in de plaat H v Meegeren
In de orginele art deco lijst in de maat 43 x 86 cm
Litho en lijst in uitstekende orginele staat
ZO UIT INBOEDEL
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND