Ko Oosterkerk - Croix, Radierung (wunderschön gerahmt)
Hans Köhler - Computerkunst, Siebdruck
Jean Tinguely - Meta, Gesamtausgabe inkl. signierter Zeichnung und Vinyl-Single
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Henricus Antonius van Meegeren (Deventer, 10 oktober 1889 – Amsterdam, 30 december 1947)
========================================================================
Nederlands kunstschilder en kunstvervalser. Hij vervalste onder meer werken van Vermeer.
Van Meegeren ontwikkelde vaardigheid in tekenen, schilderen, etsen en aquarelleren en had belangstelling voor de Nederlandse klassieke schilders. Zijn vader was gekant tegen zijn werk als schilder. Als hij zijn zoon betrapte, moest deze strafregels schrijven: 'Ik ben niets, ik weet niets, ik kan niets'.
Zwart - krijt tekening : 55 x 40 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Met originele/oude passe-partout en lijst : 80 x 63 cm.
Passe - partout heeft aan de onderkant vlekken, zie foto.
Zwart - krijt tekening in goede staat.
=============================================