Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Henricus Antonius van Meegeren (Deventer, 10 oktober 1889 – Amsterdam, 30 december 1947)
========================================================================
Nederlands kunstschilder en kunstvervalser. Hij vervalste onder meer werken van Vermeer.
Van Meegeren ontwikkelde vaardigheid in tekenen, schilderen, etsen en aquarelleren en had belangstelling voor de Nederlandse klassieke schilders. Zijn vader was gekant tegen zijn werk als schilder. Als hij zijn zoon betrapte, moest deze strafregels schrijven: 'Ik ben niets, ik weet niets, ik kan niets'.
Zwart - krijt tekening : 55 x 40 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Met originele/oude passe-partout en lijst : 80 x 63 cm.
Passe - partout heeft aan de onderkant vlekken, zie foto.
Zwart - krijt tekening in goede staat.
=============================================