Frans Bosen - „Straße“ in Zandvoort.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1966 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 79 x 79 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie van Hans Koetsier. Zeefdruk op dik, glad papier, in verso met potlood gesigneerd, gedateerd (1966) en genummerd (63/100) plus atelierstempel. In redelijk goede conditie; in het beeld zit een aantal minieme kreukjes die ingelijst waarschijnlijk niet zichtbaar zijn (allen in het blauwe gedeelte), de witte marge heeft in de uiterste witte marge rechts een grote kreuk en de witte marge is her en der wat smoezelig en heeft op plekken last van foxing. Al met al is het beeld goed, de marge redelijk -> ingelijst met strak passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 79cm x 79cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | |
Zustand | Gut |
In het beeld zit een aantal minieme kreukjes die ingelijst waarschijnlijk niet zichtbaar zijn (allen in het blauwe gedeelte), de witte marge heeft in de uiterste witte marge rechts een grote kreuk en de witte marge is her en der wat smoezelig en heeft op plekken last van foxing. Al met al is het beeld goed, de marge redelijk -> ingelijst met strak passe-partout is het werk prima. | |