Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Paris - Galerie Delta Rotterdam
Kees Terlouw - grande et jolie huile sur toile "vaches dans un paysage" - signée vers 1920
Rob Scholte - Edition limitée (125) Sérigraphie - Polkadot - signée au crayon
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1966 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 79 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie van Hans Koetsier. Zeefdruk op dik, glad papier, in verso met potlood gesigneerd, gedateerd (1966) en genummerd (63/100) plus atelierstempel. In redelijk goede conditie; in het beeld zit een aantal minieme kreukjes die ingelijst waarschijnlijk niet zichtbaar zijn (allen in het blauwe gedeelte), de witte marge heeft in de uiterste witte marge rechts een grote kreuk en de witte marge is her en der wat smoezelig en heeft op plekken last van foxing. Al met al is het beeld goed, de marge redelijk -> ingelijst met strak passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 79cm x 79cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
État | |
État | Bon |
In het beeld zit een aantal minieme kreukjes die ingelijst waarschijnlijk niet zichtbaar zijn (allen in het blauwe gedeelte), de witte marge heeft in de uiterste witte marge rechts een grote kreuk en de witte marge is her en der wat smoezelig en heeft op plekken last van foxing. Al met al is het beeld goed, de marge redelijk -> ingelijst met strak passe-partout is het werk prima. | |
Expédition | |