Antoinette van Hoytema - „Lastkahn am Kai“.
Louis Apol - Öl auf Holz, Winterlandschaft - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Geometrische compositie van Hans Koetsier. Grafiek op hardboard. Afmetingen blad H63 x b63. Afmetingen voorstelling H60 x b60. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Klein gaatje in de hoek. Wat plakresten op de achterkant. QQGeo