Rob Scholte - Edition limitée (125) Sérigraphie - Polkadot - signée au crayon
Karel Colnot - Ecole de Bergen - grande huile sur toile "nature morte sur table de jardin" signée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Geometrische compositie van Hans Koetsier. Grafiek op hardboard. Afmetingen blad H63 x b63. Afmetingen voorstelling H60 x b60. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Klein gaatje in de hoek. Wat plakresten op de achterkant. QQGeo
Expédition | |