Jahr | 1987 |
Technik | Gouache |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 80 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 100 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Hans van Wingerden
Handgesigneerd op certificaat
Beeldend kunstenaar Hans van Wingerden, afgestudeerd Koninklijke Academie 's-Hertogenbosch 1974, onder rijksgecommitteerde Ger Lataster.
Docenten: Marcel Brands, Jef Diederen,
Hans van Wingerden was in 1977 winnaar van een van de belangrijkste Nederlandse onderscheidingen, de Koninklijke Subsidie.
Tentoonstellingen in Binnen- en Buitenland
Werk in bezit van: Rijksdienst Beeldende Kunst, Musea, vele Bedrijven en Particulieren in Binnen en Buitenland
Dit werk is nooit geëxposeerd geweest
Zustand | |
Zustand | Gut |
Met passepartout en houten (bak) Barth Lijst Onbeschadigd | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: 's-hertogenbosch, Niederlande |