Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1987 |
Technique | Gouache |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 80 x 65 cm (h x l) |
incl. cadre | 100 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Hans van Wingerden
Handgesigneerd op certificaat
Beeldend kunstenaar Hans van Wingerden, afgestudeerd Koninklijke Academie 's-Hertogenbosch 1974, onder rijksgecommitteerde Ger Lataster.
Docenten: Marcel Brands, Jef Diederen,
Hans van Wingerden was in 1977 winnaar van een van de belangrijkste Nederlandse onderscheidingen, de Koninklijke Subsidie.
Tentoonstellingen in Binnen- en Buitenland
Werk in bezit van: Rijksdienst Beeldende Kunst, Musea, vele Bedrijven en Particulieren in Binnen en Buitenland
Dit werk is nooit geëxposeerd geweest
État | |
État | Bon |
Met passepartout en houten (bak) Barth Lijst Onbeschadigd | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : 's-hertogenbosch, Les Pays-Bas |