Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Grote tekening van de kunstenaar Henk de Vos. (1911 - 1982) Waarschijnlijk betreft het hier een houtskooltekening. Voorstelling: Vezelay. Gesigneerd & gedateerd, 4/73. Afm totaal: 92.5 x 71.5 cm. Afm tekening: 71 x 49 cm. Inclusief: glasplaat en houten lijst. Wegens grote afmeting kan het alleen opgehaald worden. Conditie, in perfecte staat.