Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Jo Schrijnder - huile sur toile : canard volant (offre !!!)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Grote tekening van de kunstenaar Henk de Vos. (1911 - 1982) Waarschijnlijk betreft het hier een houtskooltekening. Voorstelling: Vezelay. Gesigneerd & gedateerd, 4/73. Afm totaal: 92.5 x 71.5 cm. Afm tekening: 71 x 49 cm. Inclusief: glasplaat en houten lijst. Wegens grote afmeting kan het alleen opgehaald worden. Conditie, in perfecte staat.
Expédition | |