Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Monotypie |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai werkje van Henny Visch. Het werk mag worden bekeken ofnaaankoop opgehaald in galerie Rotor in Gorinchem of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||