Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Glazen onderzetters met afbeelding vliegtuig van Herman Brood, 3 stuks
Bij een onderzetter is een minimale beschadiging aan een hoekje rechts boven, zie foto 3
Gesigneerd in druk
Afmetingen: 10 x 10 cm
Ophalen of verzenden mogelijk
Kvinne