Selwyn Senatori - Acrylique sur toile, je t'aime
Leon Adriaans - Oeufs de pigeon, peinture acrylique sur panneau
Maya Wildevuur - Abstrait géométrique, acrylique sur toile (grand)
Klaas Gubbels - Acrylique sur toile encadrée : "Sober A" - 2003
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Glazen onderzetters met afbeelding vliegtuig van Herman Brood, 3 stuks
Bij een onderzetter is een minimale beschadiging aan een hoekje rechts boven, zie foto 3
Gesigneerd in druk
Afmetingen: 10 x 10 cm
Ophalen of verzenden mogelijk
Kvinne
Expédition | |