Jan Hoogsteyns - Orangen - Stillleben von 1972
Dillon Boy - Konzerne töten / Mickey-Mouse-Graffiti Dismaland VS Banksy
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 120 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 191/250 |
Zeefdruk van Herman Brood. Titel: Tarzan. Afmetingen blad: H120 x b60 cm. Nummer: 191/250. Het werk is aan de rechterzijkant, in het paarse gedeelte, gesigneerd met zilveren marker. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het beeld is in zeer goede staat. De witte rand is op een aantal plaatsen gekreukeld en er zitten 2 hele kleine scheurtjes op de rand in het witte gedeelte (zie foto 5). Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter