Judith Braun - Sculptuur “ De Engelbewaarder “
Willehad Eilers - doing my thing living my life
Bernadette Leijdekkers - Sculptuur “ DANS ! “ gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 191/250 |
Zeefdruk van Herman Brood. Titel: Tarzan. Afmetingen blad: H120 x b60 cm. Nummer: 191/250. Het werk is aan de rechterzijkant, in het paarse gedeelte, gesigneerd met zilveren marker. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het beeld is in zeer goede staat. De witte rand is op een aantal plaatsen gekreukeld en er zitten 2 hele kleine scheurtjes op de rand in het witte gedeelte (zie foto 5). Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter