Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 60 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 106 x 88 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | E/A |
PRACHTIG WERK IN MOOIE nieuwe BIJPASSENDE LIJST. HET WERK IS UITERAARD MET DE HAND GESIGNEERD DOOR BROOD.
Herman
Brood (1946-2001) was in alles een rasartiest. In zijn muziek,
gedichten en vooral zijn schilderijen en zeefdrukken. Brood werkte
vol overgave, stort zich met penselen, verf en spuitbussen steeds
opnieuw in een hallucinerend avontuur waaruit hij onveranderd als
winnaar tevoorschijn kwam. Uit zijn werk spreekt een enorme
gedrevenheid die hij dankzij zijn perfecte beheersing van de techniek
op een briljante manier wist om te zetten in vorm en kleur. De grote
belangstelling voor zijn werk betekende voor Herman Brood een
geweldige stimulans.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Het werk zit in een nieuwe lijst. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter