Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 106 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E/A |
PRACHTIG WERK IN MOOIE nieuwe BIJPASSENDE LIJST. HET WERK IS UITERAARD MET DE HAND GESIGNEERD DOOR BROOD.
Herman
Brood (1946-2001) was in alles een rasartiest. In zijn muziek,
gedichten en vooral zijn schilderijen en zeefdrukken. Brood werkte
vol overgave, stort zich met penselen, verf en spuitbussen steeds
opnieuw in een hallucinerend avontuur waaruit hij onveranderd als
winnaar tevoorschijn kwam. Uit zijn werk spreekt een enorme
gedrevenheid die hij dankzij zijn perfecte beheersing van de techniek
op een briljante manier wist om te zetten in vorm en kleur. De grote
belangstelling voor zijn werk betekende voor Herman Brood een
geweldige stimulans.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het werk zit in een nieuwe lijst. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter