Jan Hoogsteyns - Orangen - Stillleben von 1972
Dillon Boy - Konzerne töten / Mickey-Mouse-Graffiti Dismaland VS Banksy
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 72 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 76 x 100 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
'Red Baron' is Broods weergave van de Duitse jachtvlieger Manfred von Richthofen, bijgenaamd De Rode Baron, die tijdens de Eerste Wereldoorlog vocht met een felrood geschilderde Fokker.
Vanwege grootte van het werk heeft bezorgen de voorkeur, muv de eilanden, tegen het verzendtarief zoals vermeld.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Obbicht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter