Jan Hoogsteyns - Oranges - stilleven uit 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 72 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
'Red Baron' is Broods weergave van de Duitse jachtvlieger Manfred von Richthofen, bijgenaamd De Rode Baron, die tijdens de Eerste Wereldoorlog vocht met een felrood geschilderde Fokker.
Vanwege grootte van het werk heeft bezorgen de voorkeur, muv de eilanden, tegen het verzendtarief zoals vermeld.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter