Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 63 x 80 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 81 x 97 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 |
James Rosenquist - Zeefdruk, Rainbow - Ingelijst oplage 75 ex. - 1972
Titel : Rainbow
Jaartal: 1972
Oplage: 59/75
Gesigneerd en genummerd met potlood
Voorzien van blind-stempel
Materiaal: Zeefdruk op hodgkinson handmade paper
Ingelijst: In moderne lijst
Conditie : In zeer goede staat
Afmetingen lijst: 97 cm x 81 cm
Literatuur : Time Dust ; Jamer Rosenquist The Complete Graphic Works
Verzending : Het liefst ophalen i.v.m.glasbreuk risico
Verzending : met koerier
James Rosenquist (North Dakota 1933) is een Amerikaans beeldend kunstenaar en belangrijke lid van de Pop-Art movement.
Wekte eerst in de reklame en design als posterontwerper. kemmerkend voor zijn werk zijn de grote afmetingen kleur en beeldtaal Naast schilderijen op groot formaat maakte Rosenquist grafiek, collages en films.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
mooi van kleur | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Capelle aan den ijssel, Niederlande |